До уваги позичальників АТ «Банк «Фінанси та Кредит»!

   В зв’язку з завершенням заходів з реалізації Мирової угоди, що була укладена 25 грудня 2015 р. між Установою та АТ «Банк «Фінанси та Кредит» (далі – Банк) та затверджена 20 січня 2016р. Господарським судом міста Києва, усім позичальникам, права вимоги за кредитами яких перейшли до Державної іпотечної установи (Нового кредитора), повідомляємо, що реквізити для здійснення платежів по іпотечному кредиту на рахунки ДІУ такі:

  1. Платник: ПІБ Позичальника за кредитним договором.
  2. Отримувач: Державна іпотечна установа, код ЄДРПОУ 33304730.
  3. Поточні рахунки ДІУ:
  4. № 2650180354 Банк отримувача: АБ «Укргазбанк», код банку (МФО) 320478 (комісія за приймання платежу від фізичних осіб на користь ДІУ відповідно тарифів банку – 1 грн. за платіж)

        або

    № 26505302869 Банк отримувача: АТ «Ощадбанк», код банку (МФО) 300465 (комісія за приймання платежу від фізичних осіб на користь ДІУ відповідно тарифів банку - 0,8% від суми платежу, але не менше 5,00 грн. за кожний платіж).

  5. Призначення платежу: ідентифікаційний номер Позичальника; прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) Позичальника; платіж згідно кредитного договору (зазначити номер та дату кредитного договору); (період, за який сплачується платіж).

Окремо зазначаємо, що комісія за приймання платежів відповідними банками оформлюється окремим прибутковим документом (квитанцією).

Просимо здійснювати погашення заборгованості за іпотечними кредитами заздалегідь з урахуванням терміну зарахування коштів на вищезазначені рахунки ДІУ, встановленого банком-отримувача (АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк»).

У разі здійснення погашення заборгованості за іпотечними кредитами на вказані рахунки ДІУ через інші банківські установи, необхідно також врахувати тарифи та терміни перерахування коштів відповідними банками ДІУ.

У зв’язку з вищезазначеним, а також з метою врегулювання стану заборгованості перед ДІУ за Вашим кредитом, рекомендуємо Вам отримати від АТ «Банк «Фінанси та Кредит» довідку (за підписом керівника установи та завірену печаткою) щодо стану заборгованості по Вашому кредиту (основний борг, відсотки) і сплачених до банку коштів та отримати правовстановлюючі документи на нерухоме майно, що передано в іпотеку (у разі передачі Банку, якщо це не передбачено договорами).»

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201