Урядом внесено зміни до Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу

10.05.2019 | 13:07

Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Положення про Національну поліцію та Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу. Відповідну Постанову від 17 квітня 2019 р. № 370 розміщено на урядовому порталі.

Прийняте рішення спрямоване на поліпшення житлового забезпечення та соціального захисту поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, що буде ефективним стимулом для сумлінного виконання ними службових обов’язків.

Як повідомлялося, Кабінетом Міністрів України поповнено статутний капітал Державної іпотечної установи, зокрема, для реалізації Порядку забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.

01133, Україна, Київ, б-р Лесі Українки, 34 офіс 201